چگونه می توان از ایمن بودن و امنیت سایت خود اطمینان حاصل کرد ؟


سایت شما در معرض خطر است.

من این را نمی گویم تا شما را بترسانم، اما این واقعیت دنیایی است که ما در آن زندگی می کنیم. روزانه بیش از 30،000 سایت هک می شوند.
شما نمی توانید ذهنیتی “برای من اتفاق نخواهد افتاد” داشته باشید. من همیشه با مشاغلی روبرو می شوم که چنین احساسی دارند. آنها فکر می کنند هکرها ماهی بزرگتری برای سرخ کردن دارند و هیچ دلیلی برای هدف قرار دادن سایت خود ندارند. اینطور نیست. در واقع ، 43٪ از جرایم اینترنتی علیه مشاغل کوچک است.
تقریباً نیمی از همراهان در سراسر جهان می گویند که آنها در سال 2019 حمله سایبری را تجربه کرده اند. فقط 40٪ مشاغل می گویند که آمادگی مقابله با حملات سایبری را دارند.

من یک کره کریستال جادویی یا راهی برای دیدن آینده ندارم، اما تجربه و قلب من به من می گوید که مجرمان سایبری قرار نیست یک روز بیدار شوند و تصمیم بگیرند که هک سایت ها را متوقف کنند. نتیجه نهایی: هکرها تلاش برای به دست آوردن امتیاز را متوقف نمی کنند. این بدان معنی است که شما باید مرتباً امنیت سایت خود را بهبود ببخشید.

امنیت سایت چیست؟

به هرگونه اقدام در جهت حفظ اطلاعات و داده های سایت در برابر حملات ربات ها و بدافزارها می باشد. امنیت سایت بحرانی مهم برای محافظت و ایمن سازی سایت ها و سرورها است. سایت ها از طریق نرم افزارهای امنیتی، از نظر آسیب پذیری و بدافزار احتمالی اسکن می شوند.
سایت های اینترنتی همیشه در معرض آسیب پذیری بالایی هستند و اطمینان از امنیت سایت از اهمیت حیاتی برخوردار است. اگر سایتی به خطر بیفتد سرور سایت نیز به خطر می افتد.

تهدید اطلاعات سایت و از بین رفتن اعتبار

سایت شما اطلاعات حساس شخصی مشتریان مانند اعتبار بانکی، شماره های تلفن، ایمیل، مشخصات شخصی و سایر اطلاعات مهم را کنترل می کند. بسیاری از مسائل مربوط به امنیت سایت وجود دارد که ممکن است به طرق بی شماری رخ دهد، مانند:

هرزنامه ها

حملات DDOS

….

هرچه سایت پویاتر باشد، احتمال بروز اشکالات و حفره های امنیتی بیشتر می شود.

بدافزار مغرضانه نیست. حملات امنیتی خودکار هستند و همه سایت ها مستعد حمله هستند. در سایت ها هدف خاصی وجود ندارد. محافظت از سایت باعث ایجاد اعتبار سایت و اعتماد مشتری می شود. این اطمینان می دهد که سایت از بدافزار محافظت شود و اطلاعات مشتریان به خوبی محافظت شود.
هوشیاری و پیاده سازی سیستم های مناسب به شما، سایت و تجارتتان کمک می کند تا در هنگام دوری از بازیگران بد، موفق باشید. اما شما می توانید با انجام اقدامات امنیتی که توسط متخصصان ما انجام می شود، این کار را برای آنها دشوار کنید.

در پایان روز، اگر مجرمان سایبری مدت زمان سختی را برای هک یک سایت داشته باشند، آنها فقط به سایت های دیگری می روند که از تاکتیک های امنیتی استفاده نکرده اند. مطمئنا شما سایت خود را در آن لیست نخواهید دید.امنیت سایت باید یکی از اولویت های اصلی شما باشد.

اگر برای تأمین امنیت سایت خود اقدامی انجام نداده باشید، در حال خواندن این متن در معرض خطر هستید. حتی اگر مراحل را انجام داده باشید، برای ایمن نگه داشتن سایت خود باید مرتباً و غالباً این کار را انجام دهید.

با ما تماس بگیرید، برای صحبت با یک استراتژیست باتجربه ! شماره واتساپ 09149141080

فراموش نکنید، چه به طراحی سایت در تبریز یا مکان دیگری نیاز دارید، چه برای توسعه و بهینه سازی سایت خود برای افزایش رتبه گوگل، امنیت و سرعت سایت نیاز دارید، متخصصان ما از طریق فرم روبرو شما را تحت پوشش قرار می دهند.

درخواست مشاوره

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .